Lecznictwo komercyjne

W trosce o naszych Pacjentów od 1 stycznia 2016 wprowadziliśmy do naszej oferty możliwość wykonywania  konsultacji i badań:

BADANIE USG STAWÓW KOLANOWYCH
Badanie wykonuje lek. med. Marcin Bolek – spec. ortopedii i traumatologii ruchu


KONSULTACJE ORAZ DOPPLER ŻYŁ I TĘTNIC KOŃCZYN DOLNYCH
Badanie wykonuje dr n. med. Adam Kukliński – spec. chirurgii ogólnej, spec. chirurgii naczyniowej,                                  lek. med. Artur Żuchowski – spec. chirurgii naczyniowej

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą lecznictwa komercyjnego w Medicon Sp. z o.o.

AMBULATORYJNA OPIEKA SPECJALISTYCZNA

ALERGOLOGIA

  • Łukasik Ewa
    Specjalista alergologii, Specjalista chorób dziecięcych

  • Krajewski Adam
    Specjalista alergologii, Specjalista dermatologii i wenerologii

CHIRURGIA NACZYNIOWA

  • Noll Grzegorz
    Specjalista chirurgii ogólnej, Specjalista chirurgii naczyniowej

  • Żuchowski Artur
    Specjalista chirurgii ogólnej, Specjalista chirurgii naczyniowej

  • Kukliński Adam
    dr n. med. specjalista chirurgii ogólnej, specjalista chirurgii naczyniowej

CHIRURGIA OGÓLNA

  • Noll Krzysztof
    Dr n. med. specjalista chirurgii ogólnej, Specjalista chirurgii onkologicznej, Proktolog

  • Szadkowski Tomasz
    Specjalista chirurgii ogólnej

  • Noll Grzegorz
    Specjalista chirurgii ogólnej, Specjalista chirurgii naczyniowej

  • Orczykowski Dariusz
    Specjalista chirurgii ogólnej, Specjalista chirurgii onkologicznej

CHIRURGIA ONKOLOGICZNA

  • Noll Krzysztof
    Dr n. med. specjalista chirurgii ogólnej, Specjalista chirurgii onkologicznej, Proktolog

DERMATOLOGIA I WENEROLOGIA

  • Krajewski Maciej
    Dr n. med. specjalista dermatologii i wenerologii
    Specjalista dermatologii estetycznej i dermatochirurgii

  • Krajewski Adam
    Specjalista dermatologii i wenerologii
    Specjalista alergologii

  • Jakubczak Iwona
    Lekarz dermatologii i wenerologii

POŁOŻNICTWO I GINEKOLOGIA

  • Banaczek Zbigniew
    Dr hab. n. med. prof. UTH Rad.
    Specjalista położnictwa i ginekologii
    Specjalista ginekologii onkologicznej

  • Jargot Julian Tomasz
    Specjalista położnictwa i ginekologii
    Specjalista endokrynologii

  • Metrzelski Ireneusz
    Specjalista położnictwa i ginekologii

  • Stępniewski Grzegorz
    Specjalista położnictwa i ginekologii

  • Świechowski Witold
    Specjalista położnictwa i ginekologii

  • Ghanim Małgorzata
    Specjalista położnictwa i ginekologii

  • Gołasa Ewa
    Lekarz położnictwa i ginekologii

GASTROENTEROLOGIA

  • Żelazowski Władysław
    Specjalista gastroenterologii

KARDIOLOGIA

  • Radziejowski Krzysztof
    Specjalista kardiologii

  • Sidor Marcin
    Lekarz kardiolog

KARDIOLOGIA DZIECIĘCA

  • Ordyk Patrycja
    Specjalista kardiologii dziecięcej
    Specjalista pediatrii

NEUROCHIRURGIA

  • Kotwica Zbigniew
    Prof. dr specjalista neurochirurgii

NEUROLOGIA


  • Chojnacka Marina
    Lekarz neurolog

OKULISTYKA

  • Hebda Ewa
    Specjalista chorób oczu

  • Krupa Ewa
    Specjalista  chorób oczu

  • Bugajska Danuta
    Specjalista okulistyki

  • Kowalska Katarzyna
    Specjalista  okulistyki

  • Miękus Małgorzata
    Specjalista okulistyki

  • Stysiak Łukasz
    Lekarz medycyny, okulista

  • Dusińska – Kamińska Anna
    Specjalista okulistyki

ORTOPEDIA I TRAUMATOLOGIA NARZĄDU RUCHU

  • Karaś Marek
    Specjalista chirurgii ortopedyczno – urazowej

  • Krakowiak Marek
    Specjalista chirurgii ortopedyczno – urazowej

  • Savitski Andrei
    Lekarz medycyny, ortopeda

  • Kasprzak Łukasz
    Specjalista ortopedii i traumatologii

  • Bolek Marcin
    Specjalista ortopedii i traumatologii

OTOLARYNGOLOGIA

  • Chlebny Wojciech
    Dr n. med. specjalista otolaryngologii

  • Wieczorski Michał
    Specjalista otolaryngologii

  • Morawski Zbigniew
    Specjalista otolaryngologii

  • Kasprzykowska – Drotkiewicz Danuta
    Lekarz laryngolog

PRELUKSACYJNA

  • Bartnik Maciej
    Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu

  • Romaniuk Tomasz
    Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu

PSYCHIATRIA I LECZENIE UZALEŻNIEŃ

  • Jóźwiak Julia
    Specjalista psychiatrii

  • Wolska Katarzyna
    Lekarz psychiatrii


PSYCHOLOG

  • Mgr Klimek Izabela

  • Mgr Sobczak Małgorzata

  • Mgr Chwiećko Barbara
    Specjalista psychologii klinicznej

REUMATOLOGIA

  • Garganisz – Studniarz Joanna
    Specjalista reumatologii

  • Wydra-Towarek Alicja
    Specjalista reumatologii

UROLOGIA

  • Molga Jacek
    Specjalista urologii

  • Zieliński Robert
    Specjalista urologii

  • Łykowski Marcin
    Lekarz urolog

  • Sutkowski Bartosz
    Lekarz urolog

PRACOWNIA USG I RTG

  • Mazurkiewicz Leszek
    Specjalista radiologii

  • Rogulska-Wręczycka Aleksandra
    Specjalista radiologii

  • Smelcerz Anna
    Specjalista radiologii

Cennik 2016 cz.I

Cennik 2016 cz.II