Nasi lekarze

Nasi lekarze:

LEKARZ RODZINNY

  • Żak-Hendzel Anna
    Specjalista medycyny rodzinnej

  • Jagusztyn Izabela
    Specjalista chorób wewnętrznych

  • Wilkiewicz Barbara
    Specjalista chorób wewnętrznych, hipertensjolog

  • Janiec Anna
    Specjalista chorób wewnętrznych

  • Winter Urszula
    Lekarz chorób wewnętrznych

  • Biegańska Katarzyna
    Lekarz anestezjolog, lekarz rodzinny

  • Sarwari M. Naser
    Lekarz internista

  • Gaździński Tomasz
    Lekarz internista

  • Czyżewski Wojciech
    Lekarz internista

  • Doliwa Angelika
    Lekarz internista

  • Koper Marta
    Lekarz internista

  • Czyżewska Ewa
    Lekarz internista

  • Mazan Adrian
    Lekarz internista

  • Kotlarz Ewa
    Lekarz internista

PEDIATRIA

  • Skulimowska Małgorzata
    Specjalista pediatrii

  • Szczerbińska-Darmas Irmina
    Specjalista pediatrii

  • Antoniak Marek
    Lekarz pediatra

  • Szymańska Wiesława
    Lekarz pediatra

  • Stefańska Grażyna
    Lekarz pediatra

  • Michalczyk – Bochen Aneta
    Lekarz pediatra

  • Zawodnik Katarzyna
    Lekarz pediatra

ALERGOLOGIA

  • Łukasik Ewa
    Specjalista alergologii, Specjalista chorób dziecięcych

  • Krajewski Adam
    Specjalista alergologii, Specjalista dermatologii i wenerologii

CHIRURGIA NACZYNIOWA

  • Noll Grzegorz
    Specjalista chirurgii ogólnej, Specjalista chirurgii naczyniowej

CHIRURGIA OGÓLNA

  • Noll Krzysztof
    Dr n. med. specjalista chirurgii ogólnej, Specjalista chirurgii onkologicznej, Proktolog

  • Szadkowski Tomasz
    Specjalista chirurgii ogólnej

  • Noll Grzegorz
    Specjalista chirurgii ogólnej, Specjalista chirurgii naczyniowej

  • Orczykowski Dariusz
    Specjalista chirurgii ogólnej, Specjalista chirurgii onkologicznej

CHIRURGIA ONKOLOGICZNA

  • Noll Krzysztof
    Dr n. med. specjalista chirurgii ogólnej, Specjalista chirurgii onkologicznej, Proktolog

DERMATOLOGIA I WENEROLOGIA

  • Krajewski Maciej
    Dr n. med. specjalista dermatologii i wenerologii
    Specjalista dermatologii estetycznej i dermatochirurgii

  • Krajewski Adam
    Specjalista dermatologii i wenerologii
    Specjalista alergologii

  • Jakubczak Iwona
    Lekarz dermatologii i wenerologii

POŁOŻNICTWO I GINEKOLOGIA

  • Banaczek Zbigniew
    Dr hab. n. med. prof. UTH Rad.
    Specjalista położnictwa i ginekologii
    Specjalista ginekologii onkologicznej

  • Metrzelski Ireneusz
    Specjalista położnictwa i ginekologii

  • Stępniewski Grzegorz
    Specjalista położnictwa i ginekologii

  • Świechowski Witold
    Specjalista położnictwa i ginekologii

  • Ghanim Małgorzata
    Specjalista położnictwa i ginekologii

  • Gołasa Ewa
    Lekarz położnictwa i ginekologii

  • Kaługa Martyna
    Lekarz położnictwa i ginekologii

GASTROENTEROLOGIA

  • Żelazowski Władysław
    Specjalista gastroenterologii

OKULISTYKA

  • Hebda Ewa
    Specjalista chorób oczu

  • Krupa Ewa
    Specjalista  okulistyki

  • Bugajska Danuta
    Specjalista  okulistyki

  • Dusińska-Kamińska Anna
    Specjalista  okulistyki

ORTOPEDIA I TRAUMATOLOGIA NARZĄDU RUCHU

  • Karaś Marek
    Specjalista chirurgii ortopedyczno – urazowej

  • Krakowiak Marek
    Specjalista chirurgii ortopedyczno – urazowej

  • Chamara Sebastian
    Specjalista ortopedii i traumatologii

  • Woźniak Kamil
    Lekarz ortopeda

  • Savitski Andrej
    Lekarz ortopeda

  • Zykubek Stanisław
    Specjalista ortopedii i traumatologii

OTOLARYNGOLOGIA

  • Chlebny Wojciech
    Dr n. med. specjalista otolaryngologii

    • Wieczorski Michał
      Specjalista otolaryngologii

    • Kasprzykowska – Drotkiewicz Danuta
      Lekarz laryngolog

PRELUKSACYJNA

  • Bartnik Maciej
    Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu

  • Kasprzak Łukasz
    Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu

PSYCHIATRIA I LECZENIE UZALEŻNIEŃ

  • Wolska Katarzyna
    Specjalista psychiatrii

  • Doliwa Angelika
    Psychiatra

PSYCHOLOG

  • mgr Prasek Aleksandra
    Psycholog

    • mgr Sobczak Małgorzata
      Psycholog

      • Mgr Chwiećko Barbara
        Specjalista psychologii klinicznej

REUMATOLOGIA

  • Garganisz – Studniarz Joanna
    Specjalista reumatologii

  • Wydra-Towarek Alicja
    Specjalista reumatologii

UROLOGIA

  • Molga Jacek
    Specjalista urologii

  • Zieliński Robert
    Specjalista urologii

  • Sutkowski Bartosz
    Lekarz urolog

  • Zawadzki Marek
    Specjalista urologii

PRACOWNIA USG I RTG

  • Mazurkiewicz Leszek
    Specjalista radiologii

  • Rogulska-Wręczycka Aleksandra
    Specjalista radiologii

  • Smelcerz Anna
    Specjalista radiologii

Lekarze przyjmujący komercyjnie:

ALERGOLOGIA

  • Łukasik Ewa
    Specjalista alergologii, Specjalista chorób dziecięcych

  • Krajewski Adam
    Specjalista alergologii, Specjalista dermatologii i wenerologii

CHIRURGIA NACZYNIOWA

  • Noll Grzegorz
    Specjalista chirurgii ogólnej, Specjalista chirurgii naczyniowej

  • Kukliński Adam
    dr n. med. Specjalista chirurgii ogólnej, Specjalista chirurgii naczyniowej

CHIRURGIA OGÓLNA

  • Noll Krzysztof
    Dr n. med. specjalista chirurgii ogólnej, Specjalista chirurgii onkologicznej, Proktolog

  • Szadkowski Tomasz
    Specjalista chirurgii ogólnej

  • Noll Grzegorz
    Specjalista chirurgii ogólnej, Specjalista chirurgii naczyniowej

  • Orczykowski Dariusz
    Specjalista chirurgii ogólnej, Specjalista chirurgii onkologicznej

CHIRURGIA ONKOLOGICZNA

  • Noll Krzysztof
    Dr n. med. specjalista chirurgii ogólnej, Specjalista chirurgii onkologicznej, Proktolog

DERMATOLOGIA I WENEROLOGIA

  • Krajewski Maciej
    Dr n. med. specjalista dermatologii i wenerologii
    Specjalista dermatologii estetycznej i dermatochirurgii

  • Krajewski Adam
    Specjalista dermatologii i wenerologii
    Specjalista alergologii

  • Jakubczak Iwona
    Lekarz dermatologii i wenerologii

 

POŁOŻNICTWO I GINEKOLOGIA

  • Banaczek Zbigniew
    Dr hab. n. med. prof. UTH Rad.
    Specjalista położnictwa i ginekologii
    Specjalista ginekologii onkologicznej

  • Metrzelski Ireneusz
    Specjalista położnictwa i ginekologii

  • Stępniewski Grzegorz
    Specjalista położnictwa i ginekologii

  • Świechowski Witold
    Specjalista położnictwa i ginekologii

  • Ghanim Małgorzata
    Specjalista położnictwa i ginekologii

  • Gołasa Ewa
    Lekarz położnictwa i ginekologii

  • Kaługa Martyna
    Lekarz ginekologii

GASTROENTEROLOGIA

  • Żelazowski Władysław
    Specjalista gastroenterologii

KARDIOLOGIA

  • Radziejowski Krzysztof
    Specjalista kardiologii

  • Sidor Marcin
    Lekarz kardiolog

  • Manowski Patryk
    Lekarz kardiolog

KARDIOLOGIA DZIECIĘCA

  • Ordyk Patrycja
    Specjalista kardiologii dziecięcej
    Specjalista pediatrii

NEUROCHIRURGIA

  • Kotwica Zbigniew
    Prof. dr specjalista neurochirurgii

NEUROLOGIA

  • Chojnacka Marina
    Lekarz neurolog

OKULISTYKA

  • Hebda Ewa
    Specjalista chorób oczu

  • Krupa Ewa
    Specjalista  okulistyki

  • Bugajska Danuta
    Specjalista  okulistyki

  • Dusińska-Kamińska Anna
    Specjalista  okulistyki

ORTOPEDIA I TRAUMATOLOGIA NARZĄDU RUCHU

  • Karaś Marek
    Specjalista chirurgii ortopedyczno – urazowej

  • Krakowiak Marek
    Specjalista chirurgii ortopedyczno – urazowej

  • Chamara Sebastian
    Specjalista ortopedii i traumatologii

  • Woźniak Kamil
    Lekarz ortopeda

  • Savitski Andrej
    Lekarz ortopeda

  • Zykubek Stanisław
    Specjalista ortopedii i traumatologii

OTOLARYNGOLOGIA

  • Chlebny Wojciech
    Dr n. med. specjalista otolaryngologii

  • Wieczorski Michał
    Specjalista otolaryngologii

  • Kasprzykowska – Drotkiewicz Danuta
    Lekarz laryngolog

PRELUKSACYJNA

  • Bartnik Maciej
    Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu

  • Kasprzak Łukasz
    Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu

PSYCHIATRIA I LECZENIE UZALEŻNIEŃ

  • Doliwa Angelika
    Psychiatra
  • Wolska Katarzyna
    Specjalista psychiatrii i psychiatrii dziecięcej

PSYCHOLOG

  • Mgr Prasek Aleksandra

  • Mgr Sobczak Małgorzata

  • Mgr Chwiećko Barbara
    Specjalista psychologii klinicznej

REUMATOLOGIA

  • Garganisz – Studniarz Joanna
    Specjalista reumatologii

  • Wydra-Towarek Alicja
    Specjalista reumatologii

UROLOGIA

  • Molga Jacek
    Specjalista urologii

  • Zieliński Robert
    Specjalista urologii

  • Sutkowski Bartosz
    Lekarz urolog

  • Zawadzki Marek
    Specjalista urologii

PRACOWNIA USG I RTG

    • Mazurkiewicz Leszek
      Specjalista radiologii

    • Rogulska-Wręczycka Aleksandra
      Specjalista radiologii

  • Smelcerz Anna
    Specjalista radiologii